O Nas

O Nas

MARKA INS

 

W odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych Klientów i w trosce o ich bezpieczeństwo wprowadziliśmy do naszej oferty systemy zabezpieczeń ochrony mienia. W naszym asortymencie znajduje się rozbudowana gama nowoczesnych kamer IP, analogowych HD i analogowych marki INS, różniących się parametrami i możliwościami. Oferowane przez nas kamery w połączeniu z innymi urządzeniami dozoru pozwalają na stworzenie sprawnego systemu monitroringu wizyjnego, z możliwością zapisu obrazu i gromadzenia go na dysku. Dodatkowo możliwy jest bezpośredni podgląd z kamer w każdym miejscu z dostępem do internetu i przeglądarki internetowej. Wysokie zabezpieczenia kamer INS i materiał, z którego zostały wykonane, odporny na działanie czynników zewnętrznych, pozwalają na ich wszechstronne zastosowanie. Mogą zostać wykorzystane w monitoringu wizyjnym wewnętrznym oraz zewnętrznym np. domu, biura, hali, sklepu, magazynu, parkingu, budynków użyteczności publicznej, szkół itd.

 

Najważniejsze zalety produktów marki INS

1. Wysoka jakość

2. Łatwość w instalacji i obsłudze

3. Gwarancja bezpieczeństwa

4. Możliwość obserwacji przy wykorzystaniu smartfona, tebletu lub komputera

5. Podgląd z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu i z przeglądarką internetową

6. Praca kamer INS zarówno w dzień z wiernym odwzorowaniem kolorów, jak i w nocy z widocznością do 40 m (w zależności od modelu) dzieki zastosowaniu diód IR

7. KONTROLA OBRAZU, dzięki zastosowaniu 3D-DNR (efektywna redukcja szumów obrazu), AWB (automatyczny bilans bieli), BLC (kompresja tylnego oświetlenia), AGC (automatyczna regulacja wzmocnienia), AEC (automatyczna kontrola ekspozycji)

8. Możliwość nagrywania obrazu w wysokiej rozdzielczości na dysku twardym komputera.

 

 

Do kogo kierowane są produkty INS?

  • Klienci instytucjonalni,

  • Firmy,

  • Biura,

  • Sklepy,

  • Hotele i Pensjonaty,

  • Firmy instalatorskie,

  • Firmy budowlane,

  • Klienci indywidualni-właściciele domów lub mieszkań,

  • a także dla wszystkich, którzy widzą konieczność kontroli i nadzoru obiektów, a przez to również podniesienie bezpieczeństwa w miejscach, w kórych zostały zainstalowane kamery.

 

Służymy doradztwem przy zakupie sprzętu, a także możliwością jego montażu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!